محل تبلیغات شما

سنگ سیلیس فیلتر شنی

یکی از اصلی تر ین موارد و اجزا تشکیل دهنده ی هر فیلتر شنی سنگ سیلیس موجود در ان می باشد. از این سو مهمترین انتخاب در فیلتر شنی سنگ سیلیس ان می باشد. انتخاب نوع و سایز سنگ سیلیس به نوع خروجی آب فیلتر شنی بستگی دارد. معمولا سایز بندی سنگ سیلیس در چهار سایز می باشد. که سازنده های فیلتر شنی مبادرت به استفاده از  چهار نو سنگ سیلیس می نمایند و به جای استفاده از چهار نوع به سه نوع  سنگ سیلیس می نمایند.

شرکت اطلس آب کیمیا پالایش با سه دهه تجربه مفید در خصوص طراحی محاسبه تولید و ساخت تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب که یکی از زیر شاخه تجهیزات فیلتر که کی از مهمترین آنها و پر کاربرد آنها فیلتر شنی یا همان سند کیسه می باشد این شرکت  همواره طیف قرارداد با برترین برند های سیلیس از معادن نمونه کشور که عمده آنها در شهر های غربی کشور همچون همدان و شهر های مرکزی ایران مثل جندق می باشد استفاده از این سنگ سیلیس مرغوب می نماید.

چهار سایز مرغوب و اصولی که در فیلتر شنی مورد استفاده قرار می گیرد از سایز های همچون 1-3.  3-5. 5-8. 8-12. می باشد که سنگ های سیلیس مورد استفاده در فیلتر شنی های ساخت شرکت اطلس آب  از نوع درجه یک و یا ممتاز می باشد.

تقسیم بندی سنگ سیلیس و مقدار درصد ان به نوع کیفیت خروجی آب بستگی دارد. لادم به ذکر می باشد  که دانه بندی سنگ سیلیس نصبت دانه بندی سنگ سیلیس ریز یا همان سایز 1-3. می باشد در سد میزان سنگ سیلیس در سایز ریز 15 درصد بیشتر از سایز های دیگر می باشد .

 جهت مشاوره در خصوص اطلاعات از انواع سنگ سیلیس فیلتر شنی و کربنی در صنعت آب و فاضلاب فیلتر شنی جهت  استخر شنا با کارشناسان فنی و فروش شرکت اطلس آب تماس حاصل فرمایید.

 انواع فیلتر شنی برای دستگاه تصفیه آب

انواع فیلتر شنی برای دستگاه تصفیه آب بستگی به عوامل فراوانی برای انتخاب کردن دارد که در زیر به عواملی چند اشاره خواهیم کرد تا باشد برای کاربران عزیز قابل استفاده و مفید باشد. اصولا" برای انتخاب کردن فیلتر شنی می بایست در ابتدا به این نکته مه توجه کرد که دبی خروجی آب از فیلتر شنی در شبانه روز یا در ساعت چه مقدار می باشد . و خروجی آب از فیلتر شنی برای چه مصارفی مورد استفاده می باشد. که می توان به عواملی همچون اینکه آب خروجی از دستگاه فیلتر شنی برای استفاده در تصفیه کردن آب استخر مورد استفاده قرار خواهد گرفت و یا برای استفاده در آب ورودی به دستگاه تصفیه آب. اگر خروجی مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب باشد ابتدا مواردی که آب دستگاه می بایست  مورد استفاده قرار بگیر مورد سنجش به وسیله آزمایش قرار خواهد گرفت به گونه ای که ابتدا یک نمونه آز آب ورودی به سند فیلت  یا همان فیلتر شنی پس از برسی به وسیله بصری به میزان کدورت آب پی خواهیم برد و پس از آن اگر خروجی آب کدورت بالاتر و یا مشکلات دیگری داشت پس از ارسال نمونه آب به مراکز و آزمایشگاه های مورد اعتماد و معتمد سازمان آب می توان به مشکلات آب پی برد.

 اصولا" از آنجایی که خروجی آب از فیلتر شنی می بایست فاقد کدورت و یا شفاف باشد اصولا" می بایست به نوع سنگ سیلیس آن نیز توجه کرد. که از چه نوع سیلیس با چه خلوص و دانه بندی استفاده خواهد شد. هرچه که کدورت آب بیشتر باشد نیاز به این می باشد که از سنگ سیلیس یا همان ماسه که بعضی از مصرف کننده  از آن نانم می برند. نیز می باشد

سایز دانه بندی در فیلتر شنی اصولا" سه سایز مختلف می باشد که استفاده و انتخاب سایز سنگ سیلیس به نوع کدورت و استفاده آن می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع فیلتر شنی در 24 ساعت شبانه روز با کار شناس فنی شرکت اطلس آب  تماس حاصل نمایید . 

 

 

 

 


فیلتر شنی آب ,سیلیس ,سنگ ,استفاده ,شنی ,فیلتر ,سنگ سیلیس ,می باشد ,فیلتر شنی ,خروجی آب ,مورد استفادهمنبع

فیلتر شنی استخر

ساخت فیلتر شنی

فیلتر شنی

فیلتر شنی FRP

سنگ سیلیس فیلتر شنی

فیلتر شنی فایبر گلاس

فیلتر شنی تصفیه آب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دستگاه تصفیه آب صنعتی آب مرجع رام و فایل فلش های 4 فایل و فول فلش های اورجینال سامسونگ گروه صنعتی درویش تخفیف مقایسه پیس وفیفا 2020 هر چی که بخوای نمایندگی فروش اندرس هاوزر بهترین سایت marigraphy چمدان