محل تبلیغات شما

 فیلترشنی ساخت شرکت اطلس آب

شرکت اطلس آب با دودهه تجربه در ضمینه ساخت انواع فیلتر شنی وکربنی با کارخانه مجهز به پیاده سازی وطراحی ساخت می باشد این شرکت مفتخر به ارایه وتولید انواع فیلترشنی وکربنی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب در ایران بای بسیاری از کارفرمایان محترم شرکت های همکار در ضمینه صنعتی تصفیه آب و فاضلاب در ایران می باشد.

کاربرد فلترشنی

درصنعت تصفیه آب و فاضلاب جهت شفاف و زلال سازی آب به منظور رفع کدورت و ناخالصی های آب از فیلترشنی مورداستفاده  قرار میگرد. فیلترشنی در تصفیه آب استخر به منظور شفاف و زنده شدن آب کاربرد فراوانی دارد. در اب های استخر به دلیلی ایجاد روغن و چربی ترشع سده از بدن شناگران درون آب آب از کف استخر و با بالای استخر به وسیله یک پمپ و استرینر به فیلتر شنی هدایت میشود و از آنجا روغن و اشغال ها درون لایه های ریز فیلترشنی به دام می افتند و پس از به حد رسیدن جرم به وسیله تعغیر مسیر ورودی آب به فیلترشنی یا همان به اصطلاح عمل بگواش کردن ازکف فیلترشنی  به سطح فیلترشنی به سمت فاضلاب هدایت میشود.

کاربرد فیلترشنی و کربنی دردستگاه های تصفیه اب به روش اسمزمع RO

از فیلترشنی و کربنی به عنوان پیش تصفیه دردستگاه اسمزمع استفاده میشود به این منظور که اب ابتد از فیلترشنی عبورمیکند که پس از عبور از فیلترشنی تمامی املاح معلق آن حذف میگردد سپس وارد فیلترکربنی میشود که در فیلترکربنی به دلیل دارا بودن کربن اکتیو که وظیفه حذف طعم رنگ و بو را دارد باعث از بین رفت طعم آب رنگ آب و بوی کلر آب میگردد. لازم به ذکر است که وجود کلر آزاد درون آب خوراک دستگاه تصفیه آب صنعتی یکی از اصلی ترین عوامل تخریب سلول های  ممبران دستگاه تصفیه آب می باشد. ممبران های اسمزمع حساسیت بالایی نصبت به کلر آزاد دارند وباعث تخریب ممبرا نودر نتیجه باعث پایین آمدن میزان تولید و بالارفتن TDSاب میگردد. از این رو شرکت های سازنده دستگاه تصفیه آب اقدام به طراحی فیلتر شنی وکربنی به عنوان پیش تصفیه قبل ارز عبور آب به ممبران می نمایند.

زمان تعویض سیلیس در فیلتر شنی

زمان تعویض سیلیس درفیلتر شنی ارتباط مستقیم به نوع ورودی آب به فیلتر شنی دارد. از این رو هرچه نا خالصی آب بیشتر باشد زمان تعویض سیلیس زودتر می باشد. دومین دلیل می تواند در تعین زمان تعویض سیلیس رعایت نکردن زمان بگواش باشد. تعویق درزمان بگواش باعث بسته شدن منافظ سیلیس و در نتیجه کیپ شدن فیلتر شنی و بالارفتن فشار درون فیلتر شنی و کاهش خروجی اب از فیلترشنی میگردد.

 قیمت فیلترشنی درتعین قیمت فیلترشنی یکی از اصلی ترین ایتم ها استفاده نوع آلیاژ فیلترشنی می باشد. در تعین نوع آلیاژ فیلترشنی نوع آب وردی و آب مصرفی تعین کننده می باشد مثلا" برای آب های با خروجی خلوص بالا از جنس استیل استفاده میگردد. و برای فیلترهای شنی جهت استفاده در استخر از جنس کربن استیل و FRP استفاده میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص خرید فیلتر شنی با کارشناسان شرکت اطلس آب تماس حاصل نمایید. 02146076082

 

 


فیلتر شنی آب ,فیلترشنی ,تصفیه ,شنی ,های ,شرکت ,تصفیه آب ,می باشد ,فیلتر شنی ,از فیلترشنی ,تعویض سیلیس ,زمان تعویض سیلیسمنبع

فیلتر شنی استخر

ساخت فیلتر شنی

فیلتر شنی

فیلتر شنی FRP

سنگ سیلیس فیلتر شنی

فیلتر شنی فایبر گلاس

فیلتر شنی تصفیه آب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سازه نما جدیدترین اخبار و اطلاعات تکنولوژی و رایانه آقا مهدی فروشگاه اینترنتی یاسل اپیلاسیون پوست حساس اینجا همه چی هست erickatrdhs8 News تو بهترین خرید رو از ما داشته باش وردپرس Info